| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea dreptul la o dorinta care sa se indplineasca pe moment, care ar fi aceea?

13 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mi-as dori sa ma fi nascut in alta tara(aleasa de mine)

| mihaelaa18 a răspuns:

Sa revina inapoi in viata mea, persoana pe care o iubesc cel mai mult...desi stiu ca acest lucru nu va mai fi posibil niciodata sad

| sappy a răspuns:

As vrea sa fiu buricul pamantului!

| LoveSleep a răspuns:

Hmm, e greu. Nu stiu ce mi-as putea dori. Lasand la o parte tampeniile precum 100 de dorinte, sa fiu invizibil, sa, sa, sa, cred ca mi-as dori sa locuiesc in new york. In cel mai inalt apartament din N.Y. Nu vreau avere, doar locul in sine. In ruina sau nu, e perfect. As sta toata noaptea si m-as uita in jos. M-as uita la ceilalti. La oamenii atat de grabiti, la masini, tramvaie, motociclete, lumini, cladiri, la tot. As vrea sa fi trait acum 50, 60 de ani cand oamenii stiau sa zambeasca cu adevarat. Te duceai la munca dar erai fericit. Nu aveai atatea pe cap. La baluri, discoteci, nunti, unde era distractie, acum singurul lucru care conteaza sunt banii. Tot ce e in jur a evoluat, in afara de noi, care am decazut mult. Singurul lucru de care ai nevoie sa fii fericit e simplitatea, lucrurile mici care inseamna totul.

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

De ce mi-ai dat ignore?

Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Sa am multi bani pe lady popular!

| Vanqu1sh a răspuns:

Minte de facut bani... ca daca as spune bani atunci degeaba ca ii perzi daca nu ai si minte, sau ma insel?

| NoFear34 a răspuns:

Sa vad cum e in Desertul Sahara...