| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau mesaje platesc credit, dar platesc daca mesajele sunt goale?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da deoarece costul e pentru trimitere.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca ai mesaje incluse in oferta, nu ar fi bai, dar daca ai doar credit, te taxeaza chiar daca ai scris o litera/cifra chiar si mesajul gol.
O zi frumoasa sa aihappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca le platesti doar nu te taxeaza la cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu exceptia celor incluse in oferta, totul se plateste, gol sau plin.

| JustMe6378962 a răspuns:

Logic, doar le-ai trimis deja nu conteaza daca sunt goale sau nu.

| LeMoN19 a răspuns:

Da normal ca platesti se ia ca un mesaj, nu conteaza daca ai scris ceva in el sau nu.