| passenger a întrebat:

Daca dau muzica la maxim in bloc (bineinteles nu inttre orele de liniste) pot poti ceva? Adica amenda etc?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danyel a răspuns:

Doar daca face un vecin plangere laughing Mai bine cumparati casti si da la maxim... dupa cateva minute te vei satura de muzica tare laughing

| 211wasgnij a răspuns:

Tulburarea ordinii si linistii publice, se aplica la orice ora din zi si din noapte, trebuie doar sa fi reclamat si apare domnu' politist cu toate cele trei cartoane de la bingo pe care tu, din politete si necesitate, trebuie' sa le platesti.

| MMihai a răspuns:

O iei oricum dacă te reclamă careva!

Ăștia au plan de amenzi.

| Annd a răspuns:

Vecinii devin sadicismug

| alinutzy19 a răspuns:

Poti primi sanctiune contaventionala conform legii 61/91 mod