| Anutsa410 a întrebat:

Daca duc un telefon la garantie (Huawei g7300) Are probleme cu touch. in cat timp mi-l aduce inapoi?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Depinde cat de aglomerati sunt cei de la reparatii "Garantii".
Oricum nu poate dura mai mult de 4-5 zile.

| Anutsa410 explică (pentru zdrangoi):

Si trebuie sa se duca persoana care are contractu cu el? In cazul meu mama, sau pot sa ma duc cu buletinul ei si cu certificatu de garantie?

| zdrangoi a răspuns (pentru Anutsa410):

Te poti duce tu, cu contractul, certificatul de garantie si buletinul mamei (cred ca te poti duce si cu o copie dupa buletin).
Bafta!

| Anutsa410 explică (pentru zdrangoi):

Multumesc!:*