| Turda a întrebat:

Daca eu vreau sa intru la un profil diferit la liceu exemplu filologie am sa fiu in clasa si cu altii de alt profil?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearc sa citesti ce ai scris, fiindca este scris cu piciorarele si nu se intelege!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In romana te rog.

| dullcat a răspuns:

Fiecare clasa are un singur profil. Te poti intalni in pauze si socializa cu alti elevi cu profil diferit, daca te referi la prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar cu cei de același profil.
Nu ai ce caută cei de la mate-info în clasa ta.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ok, nu prea are sens ce spui.
Dacă ești la filologie doar nu o sa înveți împreună cu cei de la științe ale naturii sau mate-info.
Doar elevi care au intrat pe profilul x.