| carmina93 a întrebat:

Daca faci o greseala de care sa regreti mult ar trebui sa nu ma mai gandesc la ia si sa imi traiesc viata?

3 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Cel mai probabil da. Daca ne-am gandi incontinuu la greseli, nu am mai trai cum trebuie prezentul.Deci da, ai putea sa uiti de ea.Doar daca nu e o greseala importanta care iti poate schimba viitorul, atunci nu prea ai cum sa o scoti din minte.

| Morphines a răspuns:

Da. Depinde în ce fel îți afectează prezentul și viitorul.

| NoNameqed a răspuns:

Da ar trebui sa uiti de aceasta greseala si sa-ti traiesti viata la maxim pana o mai aihappy