| Neimportant a întrebat:

Dacă familia ta nu te înţelege şi des ai conflicte cu ea, iar prietenii tăi sunt mereu lângă tine, te ajută indiferent de situaţie şi nu se ceartă cu tine din nimicuri... pe cine ai alege dintre familie şi prieteni?

Răspuns Câştigător
| DjDariusX a răspuns:

Frate,gandeste logic, familia sunt oamenii care au avut grija de tine. de cand te-ai nascut si prietenii(unii i-ai intalnit recent)si cu prieteni nu petreci asa mult timp ca si cu familia.
Incearca sa te intelegi cu familia si daca mai sunt conflicte asta e nu trebuie sa stati suparati. Cereti Scuze la conflicte?
Si inca ceva foarte important(funda?)