| Danaciocan a întrebat:

Daca fecioara simte ceva pentru rac si racul automat poate simti ceva pentru fecioara sau difera de la zodii la zodii?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai obsesie pentru asa ceva. Citeste horoscopul si vei afla.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca esti obsedata de raci, care nu dau doi bani pe fecioare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zodiile nu au nici o valoare.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cred ca diferă. Parca așa auzisem.

| 1997onur a răspuns:

Oamenii foarte foarte nu știi cum sa spun sa nu ma înțelegi gresit cred în zodi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat.

| Loft a răspuns:

Daca e fecioara, Racul nu se baga. Lui ii place sa i se duca sticla de vin direct destupata.

Unde ma ai vazut-o pe Sfanta Maria? Zi și mie vreau sa o salut.
Acuma... de ce s-ar indragosti de un rac, its weird, you'r weird.