| Danaciocan a întrebat:

Daca fecioara simte ceva pentru rac si racul automat poate simti ceva pentru fecioara sau difera de la zodii la zodii?
Difera de la fecioara la fecioara si de la rac la rac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista nimic intre fecioare si raci, fiindca racii nu sunt atrasi de fecioarele care sunt arogante din fire, de aceea le ignora si prefera sa nu se incurce cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, racul e compatibil cu fecioara. Practic, e mai complicat de-atat din punct de vedere astrologic si nu multa lume isi bate capul cu asta, asa ca fara suparare si cu cat mai mult pragmatism, decat sa intrebi stelele daca e asa cum crezi, mai bine intrebi omul, pentru ca sigur vei primi un raspuns mai concret si relevant pentru tine si pentru relatia dintre tine si el. La fel cum ai spus, difera de la fecioara la fecioara si de la rac la rac, adica fiecare om e unic si complex si tocmai de asta e bine, in loc sa te gandesti cum ar fi, sa intrebi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Automat nu. Depinde și de ascendent.