| Alina2910 a întrebat:

Daca filmul merge cum ii puui subtitrarea fundita

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Click dreapta -add subtitle, sau subtitles-add subtitle manualy, sau ...downloadezi bs player si el iti cauta subtitrarea automat la inceputul filmului!
www.bsplayer.com

| adita32 a răspuns:

Clic dreapta si cauti ad subtitle.se deschide o fereastra si o incarci de unde ai tu subtitrarea si ok.cam ata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.faci un folder in care pui filmul si subtitrarea... daca subtitrarea nu o ai, o cauti pe net.deschizi filmul si pur si simplu arunci subtitrarea in film, adica tii apasat pe mouse si o tragi in film. sper ca ai inteles.succes