| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Daca i-am sters id-ul de messenger si i-am dat ignor mai poate sa-mi vada avatarul sau sa primeasca update-uri cu statusul meu? funda! plz urgent!

Răspuns Câştigător
| MBAAA a răspuns:

Nu, nu mai poate face nimic cu id`ul tau deoarece la el/ea in lista vei aparea ca fiind offline, poate sa-ti scrie pe mess, dar in zadar, tu nu vei vedea din moment ce i`ai dat ignore.happy

3 răspunsuri:
| Smileee_3231 a răspuns:

Nu poate sa primeasca update-uri dar poate sa iti vada poza de la avatar cautand pe yahoo invisible detector happy

neluL
| neluL a răspuns:

NU! Nu mai vede nimic din ceea ce faci pe messenger!

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ba da mai se poate doar dk il scoty de la ignor.adica dai mesenger preferences si ignor list tii minte id lui dai remove dupa aia il bagi inapoiwinking