| Artemisia a întrebat:

Poate cineva sa imi ia/extraga poza de la avatarul de messenger?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Da, se poate, cu print screen, se duce in paint, da CTRL+V, o decupeaza si voila.hee hee

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri, de exemplu: http://www.invisible-scanner.com/. Acesta este printre cele mai utilizate. Odată introdus ID-ul tău, absolut oricine poate avea acces să-ţi vadă poza de la avatar, şi să o descarce dacă vrea, iar în plus sistemul face asocieri şi cu conturile de hi5, în caz că ai.
O seară bună! :)

| Meryem027 a răspuns:

Da, sunt programe speciale. happy

| Dean1996 a răspuns:

Se poate si cum a zis @Allexandra, dar este mai intalnita metoda cu Print Screentongue (nu stiu daca asta vroiai sa ''citesti" laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti poate lua poza d la avatar

| biutzacool12 a răspuns:

Da intri pe detect invisibile scrii id si dai download avatar mare scofala