| Cristian1qj a întrebat:

Daca iau pastile acneminum am voie sa beau lapte?(mă refer ca in caz daca beau sa nu îți faca efectul pastilele)

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se gaseste pe niciun prospect nimic legat de vreun lucru privind laptele.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu am gasit la un antibiotic: Cipro Quin 500 mg. In prospectul de pe internet nu scrie, dar in cel din cutia medicamentului scrie: a nu se lua cu lapte sau produse lactate.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca nu ma crezi, da 2, 79 lei si il cumperi cu prospect cu totul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dar te cred big grin. Eu m-am referit strict la primul produs specificat de tine happy