| amaranth a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon de la Germanos, o sa pot folosi telefonul doar cu cartela de la Cosmote, sau merge cu orice cartela?

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Depinde de ce fel de telefon este... unele sunt "codate"iar altele nu. Poti intreba vanzatorul daca telefonul poate fi folosit doar cu o anumita cartela. Succes!happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stiu ca cele de la cosmote au ce cartela vrei tu

| DozeCuVisse a răspuns:

VA merge doar daca telu e decodat.adica sa poti baga orice cartela si ca sal decodezi iti ia cam 40-50 lei.Si eu l.am decodat pe al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face griji, il poti folosi cu orice cartela.

| andra955 a răspuns:

Merge cu orice cartela.