| Satisfaction a întrebat:

Daca imi desenez ceva pe mana si fac peste cu marker permanent totusi nu-i tatuaj se duce la un moment dat, nu?

5 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Sigur ca da. de pe piele se ia.am incercat! happy

| Ellena_7672 a răspuns:

Da,normal. Si eu am avut.
Si mie m`i s`a sters intr-o zi. [Bine... eu am stat toata ziua sh m`am spalat pe mana laughing]

| MissYoyo a răspuns:

DA...Logic ca o sa se duca... putin mai greu dar da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Happy, daca nu se ia cu sapun, poti sa dai cu o perie sau cel mai bine cu spirt, sigur se ia intr-un fel. fundita, te rog!

| miircea a răspuns:

Evident ca se duce... cand se face un tatuaj se "introduce" cerneala sub epiderma, markerul fiind la suprafata ramane pentru o perioada foarte scurta pe piele