| hotgirl05 a întrebat:

Daca imi dezactivez contul de facebook mai tarziu pot sa-l activez din nou?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu stiu de ce pe aici scriu unii doar ca sa se afle int reaba. Contul NU va fi sters definitiv. Poti ORICAND sa il reactivezi, cu mentiunea ca dupa reactivare s-ar putea sa trebuiasca sa astepti 24 de ore pana cand toate pozele si postarile sa redevina vizibile pentru toata lumea. Mi-am dezactivat contul la un moment dat pentru mai bine de 3 luni si apoi l-am gasit intact odata ce am hotarat sa il reactivez.

| Konata a răspuns:

Pai depinde. de obicei anularea contului dureaza o saptamana dar la altii doar 24 de ore pana t-il sterge definitiv.

| monikdragutza a răspuns:

Nu, o sa fie sters definitiv happy