| Puffy1721 a întrebat:

Daca imi fac suvite cu tinctura castelani, violet de gentiana sau albastru de metil cam in cat timp se vor lua de pe parul meu? Primul corect are papioon! Restu voturi! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| lolicik a răspuns:

Pai eu am parul blond si de la prima spalare pe cap se ia mai ramane putin
happy

1 răspuns:
| fify a răspuns:

Eu am suvite cu violet de gentiana si la prima spalare se iawinking La albastru de metil e putin mai greu, dar oricum la a2 spalare se ia mult noroc happy