| Insurgent a întrebat:

Daca inhalezi prenadez in cat timp isi fake efectu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate iti dau un sfat invata sa scrii si dupa aia dai un post!

| ArminaRoz a răspuns:

Instantaneu, si cel mai grav e ca iti pierzi constiinta, in sensul ca ajungi sa faci lucruri nebunesti de care nu esti constient, un exemplu ar fi: te dai cu capul de pereti si tu visezi ca alergi dupa nu stiu ce teroristi (si asta e numai un exemplu). iti da o stare de nebunie totala, si sincer nu incerca asta in intimitate, trebuie sa fie cineva cu tine sa te supravegheze