| RibbellaaInk a întrebat:

Daca intri pe profilul cuiva de facebook...acesta cand se conecteaza ...vede cine i-a vizitat profilul sau ceva?

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună. Nu, nu poate vedea. Doar dacă îi laşi like-uri, comentarii sau mai ştiu eu ce. O zi frumoasă :*!

| Bianca1994 a răspuns:

Nu poate stai linistita. uita-te cat vrei la profilul lui/ei :* sper ca te-am ajutat:*

| tumy a răspuns:

Nu poate vedea cine ia vizitat profilul dar poate sa vada daca i-ai dat like sau iai comentat la vreo poza