| stefanyparis a întrebat:

Cum aflu daca cineva chiar mi-a vizitat profilul de facebook?happy
funda**

8 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Nu ai cum :d
Decat pagina de fb poti vedea cate vizonari are.

| stefanyparis explică (pentru Latinmoon):

Cum?

| Latinmoon a răspuns (pentru stefanyparis):

La profilul tau personal de fb n-ai cum sa afli cine ti-a vazut pozele si cine nu! :d
Doar la pagina de fb pe peretele ei iti va aparea cati s-au uitat la anumite poze postate pe wall (perete).
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% nu ai cum sa vezi cine ti-a vizitat profilul de Facebook. Toate celelalte variante care-ti spun ca se poate sunt spam-uri si de obicei ascund virusi.

| razvitzi a răspuns:

Chiar nu ai cum happy

| eva2299 a răspuns:

Http://mon-ip.awardspace.com/who-visit-my-facebook-profile.php
Nu stiu cat de adevarata e chestia, dar cred in procent de 70% ca nu ai cum sa aflii.

| Balica_Gabitza_1967 a răspuns:

Vreau sa stiu cum pot vedea daca mi a vizitat profilul pe facebook