| AdelinaIoana14 a întrebat:

Daca intru pe Magazin Play si vreau sa descarc POU sau Tom Ginger, cand dau la' instalati' imi zice "pentru a achizitiona aplicatia trebuie sa va conectati. Asta inseamna ca nu e gratis?!

Răspuns Câştigător
| GabriellaGabbi a răspuns:

Jocurile sunt gratis, doar trebuie ca tu sa te conectezi la contul' tău de Google daca nu ai iti poti face unu'. Succeswinking

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Pou si Tom e gratis, dar probabil nu esti conectata in contul tau google.

| AlexisAlexx a răspuns:

Nu! Jocurile sunt gratis, dar trebuie sa ai cont sau poate iti apare asta pentru a te conecta la internet! FUNDA?