| LovelyKitty2 a întrebat:

Daca iti pui gel pe unghia naturala, se strica unghia naturala?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gelul ataca unghia dar unghia se reface. Nu-ti fa probleme.

| musiiic a răspuns:

Ca să pui gel pe unghia naturală, unghia trebuie pilită, lucru care duce la deteriorare.

| jupinu2011 a răspuns:

Nu se intampla nimica

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Da, strică foarte mult. Cam jumătate din stratul unghiei cade când dai gelul jos. Se reface, dar până atunci arată groaznic și sunt super moi.

| aurelia99 a răspuns:

Eu am unghii cu gel si nu mi s-a intamplat nimic pana acum cand vreau sa-i schimb modelul ma duc la salon unde le-am pus si imi da gelul jos siimipune altu cualt model si unghia nu pateste nimic dar acum depinde si de cum lucreaza cine iti pune baftaaa