| Anita_Zaro_1998 a întrebat:

Daca iti vine menstruatia de trei ori pe luna este o problema? Dau funda si vreau raspunsuri sincere!

Răspuns Câştigător
| oOXyXyOo a răspuns:

Pai fii atenta: in primi doi ani de la prima menstruatie, ea se regleaza, adica: iti poate veni de mai multe ori pe luna sau odata la 3-4 luni, iti poate dura o zi - doua, sau 7-8-9 zile. Depinde de fiecare. Daca ai mai putin de doi ani de cand ti-a venit menstruatia, atunci nu trebuie sa iti faci griji, daca in schimb ti-a venit de mai mult timp, atunci consulta un medic ca sa fii sigura ca nu e nici o problema.
Sper ca te-am ajutat... pupici!

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Du-te la doctor dacă e ceva neregulă.

| Betyskumpik a răspuns:

Nu. daca este prima data sau a doua oara nu este nici o problema deoarece prima data nu vine regulat.

| Betyskumpik a răspuns:

Nu. Daca este prima data cand iti vine nu este nici o problema deoarece prima data nu vine regulat.

| Anita_Zaro_1998 explică (pentru Betyskumpik):

Multumesc de sfat.

| Anita_Zaro_1998 explică (pentru Betyskumpik):

Mersii de sfat.

| Roxii12 a răspuns:

Pai este o problema grava. Ea trebuie sa vina doar o data pe luna. Du-te la un medic sa te consulte, poate este o infectie.