| zuzub a întrebat:

Daca la inceput am respins un tip care se dadea la mine si nu am realizet ce faceam, acum imi dau seama ca mie chiar imi place de el si nu stiu ce sa fac, cum sa procedez. intr-un fel imi e putin ciudat sa ma bag eu in vorba cu el dupa ce l-am respins. ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Anonym111 a răspuns:

E cam greu cu orgoliul astatongue dar trebuie sa il lasi deoparte daca ti cu adevarat la tipul respectiv. Du`te la el, il iei deoparte si spune`i ca ai facut o greseala respingandu`l si ca vrei sa schimbi ceea ce ai facuttongue. bafta:* stiu ca pare greu dar nu estetongue