| GraveDigger91 a întrebat:

Daca ma duc la biserica la popa, si il rog sa imi sfinteasca un lantisor, accepta, cere bani sau ceva, ma poate aajuta? Dau funda! IMI PARE RAU PENTRU INTREBARILE HANDICAPATE rolling on the floor)

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da și eu voiam să mă duc cu ceva, o brățară gen. Dar nu știu unde am pus-o, cred că e undeva, dar m-aș duce la popă să văd ce zice poate mă ajută să o găsesc. Eu știu că te ajută la nevoie dar ai nevoie și de bani să-i dai că e păcat.

| NameHarris a răspuns:

Pentru bani iti sfinteste totlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| TediiL a răspuns:

Pai normal ca cere bani, astfel cum isi schimba rotiile la Mercedes?

| GraveDigger91 explică:

Cplm, bani pentru portectia lui Dumnezeu? Nu-mi place acest proces.