| Catrice a întrebat:

Dacă mâine ți s-ar îndeplini orice dorințe, ce ți-ai dori?

Răspuns Câştigător
| Vali981816 a răspuns:

Curiozitate nemărginită, îmi place cum descrii, dacă e așa de mare nu ți-o putem satisface total laughing

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stiu cum a aparut universul? viata pe pamant?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sa mi se indeplineasca orice dorinta de acum incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa moara dusmanii mei : )

| Kerre a răspuns:

Sa mai am 2 dorinte.

| Editocroci a răspuns:

Să dispară inegalitățile la nivel mondial între indivizi : să dispară instituții ( case regale, președinția, guverne, parlamente, servicii secrete, armate), să fie interzise prin lege și distruse armele. Politica să fie desființată iar polițiștii, procurorii și judecătorii care au încălcat drepturile omului și legile în vigoare să fie închiși în închisori unde le e locul. Medicina să fie modificată astfel încât să fie eliminate elementele distructive din ea.
Justiția să fie făcută doar de oameni integri nu de nebuni și profitori.

| Editocroci a răspuns:

Și în cele din urmă să zic și eu cum a zis unu sau una mai sus : să moară dușmanii mei.

| Editocroci a răspuns:

Înțeleg de ce ai ales răspunsul câștigător pe-ăla dar nu voi modifica ce am scris.

| Editocroci a răspuns:

Ce bine că ai scris dorințe. Îmi doresc să-ți ștergi contul TPU.

| Ensiferum a răspuns:

O bere la pet si un pachet de tigari.Cu restul dorintelor ma descurc fara ajutor.

| Vali981816 a răspuns:

Să pui o întrebare care chiar necesită ajutor, până la urmă asta e ideea site-ului laughing

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Am nevoie ca cei de aici sa ma ajute să-mi satisfac curiozitatea nemărginită. rolling on the floor

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Nimeni nu poate. happy

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

E na, n-ai de unde ști smug

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Pana pe 28/10/2018, 16:33, nimeni nu a putut. happy

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

I-auzi, eu am trimis mesajul la 16:00 deci la cine te referi? :-)

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Te-ai referit la mine, acum am văzut că e la 16:33 =), uups happy, mă bucuru că sunt primul smug

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Pai la 16:30 era mesajul meu happy

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Felicitări, vrei un premiu, o cafea, o funda? Ceva?

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Dacă ieși la o cafea cu mine merge, nu mă supar laughing

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Oh, yeah, why not? You're not thinking of kill me, aren't you?

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Nu am gânduri de genul lol laughing

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Ma bucur. Cred. rolling on the floor

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Da cafeaua rămâne valabilă smug happy

| Catrice explică (pentru Vali981816):

2 cuburi de zahăr și lapte. happy

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

S-a făcut, 2 cuburi de zahăr și lapte, e ca si făcută laughing spune-mi unde ne întâlnim acum? happy

| Catrice explică (pentru Vali981816):

La mine, normal. N-am bani de transport și n-am cu ce sa ma îmbrac laughing

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Eh, te îmbraci cu ceva lejer, nu sunt pretențios happy, și la tine unde mai exact laughing

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Îmi imaginez, un sutien și niște chiloței sunt perfecți, nu?winking
Cum unde?!? La mine în mahala. laughing

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Hopaa, și eu care mă gândeam la pijama dar dacă tu te simți mai lejer în sutine și chiloței nu 9 să mă supăr acumwinking happy smug
Și mahalaua pe ce oraș este laughing

| Catrice explică (pentru Vali981816):

Pe orasul București da de ce întrebi?

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

De exemplu laughing, eram curios ca tine happy
Ca sa vezi, stai aproape de mine happy

| Vali981816 a răspuns (pentru Catrice):

Curiozitate nemărginită, îmi place cum descrii, dacă e așa de mare nu ți-o putem satisface total laughing

| IntrebariSiRaspunsuriEmma a răspuns:

Sa am o viata frumoasa in Japonia