| SilentRain a întrebat:

Dacă ți s-ar îndeplini 3 dorințe, orice dorințe, ce ți-ai dori?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

1. Sa mai existe mama
2. Sa am bani
3. Love of my life

| DeathIncarnate a răspuns:

In clipa asta am doar o singura dorinta, anume:sa fiu aproape de "cineva" special.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

1. sa mi se implineasca toate dorintele de acum incolo.

| ForeverAlone97 a răspuns:

1- Să am un Audi A7
2- Să îmi găsesc o gagică super bună
3- Baterie pentru boxa mea portabilă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sănătate (nu pentru mine).
Sa văd cum ar fi fost viața mea dacă un mic detaliu ar fi fost schimbat la mine.
Sa am posibilitatea sa aleg acea viața:

| IonutCG90 a răspuns:

1. Ca nici un om bun să nu mai sufere vreodată.
2. Ca toti oamenii rai să plătească pentru ce au făcut și să nu mai aibă deaface cu lumea bună.
3. Ca să am liniște sufletească, să am o cabană faină cu șemineu în munți, să tai oameni cu drujba să nu audă nimeni, chestii d-astea prietenoase(glumesc la partea cu drujba)

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pai prima mea dorința ar fi sa am dorințe la infinit, a doua sa nu mor niciodată nici cei de familia mea și a treia sa mai am un milion de dorințe.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
- 30% din puterea lui Shaggy
- vesnicia
- si sa nu mi-se mai intrerupa vreodata netul cand ma joc.

| TheCaliptus35 a răspuns:

1.Sa am puterea de a invata pentru Bac.
2.Sa devin o persoana din ce in ce mai buna.
3.Sa fac rost de monede pe TPU pentru a lua chestii moca happy

| syd2 a răspuns (pentru TheCaliptus35):

Ce dorinte de **** is astea?

| syd2 a răspuns (pentru TheCaliptus35):

La moment vreau sa fiu bogat si sa ma perfectionez in arte martiale