| Sexy_7804 a întrebat:

Daca merg la sala(fitnes) oare mai slabesc ca am auzit ca dupa ce te lasi de fitnes te ingrasi iarasi? ce sa fac sa merg ca chair am nevoie sa slabesc?big grin

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Nu te ingrasi daca te lasi daca ai grija ce mananci laughing
Se spune ca te ingrasi pentru ca nu mai faci sport si mananci fara sa mai dai jos. Dar nu e obligatoriu. Slabesti cu fitness, doar ca iti trebuie un antrenor bun care sa-ti explice cum si ce aparat sa folosesti pentru a slabi de ex la picioare sau la burta, unde vrei tu. big hug
:* Succes cu slabitu'>big grin

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Nu neaprat te ingrasi.Ai putea combina fitnessu` cu aerobic.Sau pur si simplu poti alerga in fiecare zi cel putin 15 minute, plus cca 10 abdomene.Ai grija ce mananci, evita mancarurile grase,prajelile, dulciurile, sucurile cu acid.Mai bine bea 1-2 L de apa plata simpla sau cu lamaie, ceaiuri, sucuri naturale facute de tine.Mananca multe fructe si legume, salata [ in loc de otet pune zeama de lamaie si 1 strop de ulei de masline ]...etc happy