| Roxy a întrebat:

Daca nu ar fi Fundite ce ati da in locul lor? ca de ex. :o oala cu sarmale

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uh dacă s'ar da de mâncare doamne doamne ce'aş mai răspunde.
Aş da câte un calificativ fiecăruia(de altfel, la fiecare întrebare pusă de mine dau calificative răspunsurilor, mi se pare normal)... şi celui mai bun un sincer "Mulţumesc mult!"

| marrr a răspuns:

Un hamburgher=p~...yummy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oală de sarmale. Ce fain ar fi :X
Vai... de când n-am mai mâncat o sarma bună.
Mama lor de cămine studenţeşti... dar tot cred că am să fac nişte sarmale zilele următoare.
Mulţam' fain de idee.
Eu nu pun întrebări deloc pe site iar dacă ar fi să pun, sigur sarmale nu aş da pentru că le-aş mânca eu pe toate laughing

| Marii a răspuns:

Pumni. love struck

| Anonim_5812 a răspuns:

Eu as da un tort cu ciocolata si alune

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Acadelelove struck:Xlove struckwinking
J' pupici, multi pupiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ar fi frumos sa poate alege fiecare ce sa dea ca premiu la intrebarea sahee hee. Eu le-as da minte, cu kilogramul(celor care au nevoie).