| Andruska55 a întrebat:

Daca nu platesc comanda la avon pana la termen ce se intampla?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti trimite produsul.

| litlledolleioanna a răspuns:

Cand faci comanda viitoare nu iti trimit pachetul pana nu platesti factura din urma. dupa aia sigur te suna ei si te intreaba cand platesti stai linistita cu nu e cine stie ce.ei te mai asteapta vezi daca o sa te sune le spui ca mai dureaza un pic si daca nu platesti pe data stabilita iti mai lasa termen de cateva zile dupa care fac un proces verbal mai exact te dau in judecata asa ca fa ceva si plateste cat mai repede ca dupa aia o sa fie aiurea o sa trebuiasca sa platesti si factura plus ink nu stiu ce

| Andruska55 explică:

Nunu nu la aia ma refer deci comanda mi-a venit am primit`o si acum am factura are trebuie sa ma duc s`o platesc daca nu o platesc pana la termen ce se intampla?

| EmmaC a răspuns:

Buna. In primele 4 zile dupa expirarea termenului facturii, nu se intampla nimic. Dupa aia, intra penalizari: 7 lei dupa 4 zile, 8 lei dupa 16 zile si 10 lei dupa 45 zile.