| Alysée a întrebat:

Daca nu pot sa ma loghez pe mess inseamna ca mi-a spart cineva parola sau daca nu ce are? va rog sunt disperata, multzam, dau fundita.
am folosit idul de yahoo si parola pentru un cont pe fb, are dea face cu asta?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu are nici o treaba cu fcwinking
Poate ai lasat butonul caps lock deschis...

| maryfanMJ97 a răspuns:

Nu nu are dea face faptul ca ai folosit id-ul de yahoo si parola pentru un cont fb pentru ca si eu am cont fb si id-ul pe care l-am pus imi merge dar daca u nu poti sa intri pe acel id este posibil sa nu fi scris parola sau id-ul corect iar daca le-ai scris corect inseamna ca in acel moment este altcineva pe acel id

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Nu cred ca are dea`fce cu asta straight face.
Pai da acolo unde apare Forgot Password. Si dupa o sa iti puna niste intrebari care ar trebui sa le stii.
Daca mai ai nelamuriri, contacteaza`mawinking.