| 0PopaPorno a întrebat:

ma loghez pe yahoo mail scriu id parola tot corect si cand dau autentificare imi zice ca acest id nu este inca luat si nu ma lasa sa intru in cont. ce mai inseamna si asta?:-s

3 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Incearca sa intri pe Yahoo Messenger sau poate nu ai scris ID-ul corect. Eu insa nu cred ca asta e problema deoarece si mie mi s-a intamplat. Intra pe Yahoo Registration (https://na.edit.yahoo.com/......gistration si inregistreaza-te din nou cu acelasi ID. Eu asa am facut si a mers.
Bafta si o seara placuta!

| naitreaba a răspuns:

Cineva ti-a schimbat parola sau ti-a fost sters contul pentru inactivitate.

| Necuu a răspuns:

1. Ori este cineva pe id-ul tau
2.Incearca sa te loghezi de pe mail
3.Cineva ti-a sters contul
4. Dai sus Messenger+connection preference+sunt 2 retele. Una o vei avea deja bifata.Bifeazo pe cealalta.
Funda!