| Claudius96 a întrebat:

Daca o fata iti spune: "Nu vreau sa fiu impreuna cu nimeni" asta ce inseamna?

8 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

A trecut poate printr-o despartire si acum vrea sa stea singura si sa isi limpezeasca gandurile!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa-si faca prieten/iubit.

| Ritsuko a răspuns:

Nu inseamna nimic, ce-i cu intrebarea asta? Lucruri de genul asta spui dupa ce treci printr-o despartire sau nu ai chef de nimic si o spui asa la intamplare.

| VerdeLila a răspuns:

1. Este dezamagita de baieti si o perioada nu vreo nicio relatie.
2. Este un mod finut de a te refuza.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Ca nu vrea sa fie cu nimeni deoarece crede ca nu este pregatita sau nu si-a gasit alesul

| SteinZer0 a răspuns:

Nu te place.

| GabriellaGabbi a răspuns:

Că fată nu vrea să fie împreună cu niciun băiat.

| mariipop0 a răspuns:

Poate ca tocmai a trecut printr-despartire si nu vrea sa inceapa o relatie noua! Sau poate ca nu te place si nu vrea sa te raneasca spunandu-ti lucru asta!