| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ma intreaba daca vreau sa avem o relatie. Si am zis ca da. Asta inseamna ca suntem impreuna?

10 răspunsuri:
| Lorena_2784 a răspuns:

Da

| MCRgurl a răspuns:

Daca vine cineva la tine si te intreaba daca vrei sa fiti impreuna tu ce intelegi? laughing normal ca sunteti impreuna

| floryynnel a răspuns:

Tu ce crezi? rolling on the floor Da! esti impreuna cu baiatul acela/stai cu baiatul acela/ai o relatie cu acel baiat. Copii pana la 14 ani nu cred ca ar trebui sa aiba relatii, dupa intrebarea ta mai mult de 11 ani nu ai, ce credeai ca te muti cu el? foloseste capul nu il lasa de decor

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Da, sunteti impreuna.
Comportati-va ca un cuplu.
Mult succes!

| Indestructible a răspuns:

Ce stupid...

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Da,cam asta inseamna...

| alexalexa2000 a răspuns:

Da.Dacă îți cere prietenia, adică îți cere să fiți împreună, atunci sunteți împreună!:dFundă?

| okokokokokok a răspuns:

Da

| cosmynass a răspuns:

Asta inseamna ca te uraste si nu vrea sa te mai vada niciodata.
Eram sarcastica laughing
Da, inseamna ca sunteti impreuna.
Succes cu relatia happy

| lorentstephan a răspuns:

'99. Just pointing that out.

Întrebări recente