| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata se masturbeaza si peste cateva minute dupa ce se opreste sangereaza inseamna ca sa dezvirginat singura laughing? Am vazut o secventa de genu intr-un film si nu mi-am dat seama ce se petrece pe parcursul filmului pentru ca avea mare legatura cu secventa asta.(scuzati categoria)
P.S O fata se poate dezvirgina singura? Si daca se masturbeaza si sangereaza dupa aia nu mai este virgina sau c laughingFUNDA kiss

7 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Da se poate normal, himenul este la cativa cm de intrarea in vagin si daca nu este destul de elastic se poate rupe cu usurinta, daca mai si sangereaza cu siguranta acest himen s-a rupt.

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Felicitari nu mai esti virgina! Pacat ca te-ai bucurat singura de eveniment!

| TheMotanel a răspuns:

Mai incearca de cateva ori si vezi daca mai curge sange. Daca, curge in continuare inseamna ca te-ai cam zgariat. Spor la treaba!

| sebian22 a răspuns:

Daca erai virgina in acel moment DA este posibil sa te fi dezvirginat singura. Dar mai exista si posibilitatea sa-ti fi zgariat peretii vaginali in timpul masturbarii!happy

| Nueu10 a răspuns:

Mai bine intrebai direct:Mai sunt virgina?!

| fetitafrumusika a răspuns:

Ai simtit ca sa rup ceva sau k ai rup ceva cu degetul? daca da inseamna k te-ai dezvirginat singura, funda?

| Ss3Bba a răspuns:

Cam da... depinde. Daca a bagat degetul adanc si a sangerat da