| StoicaAndi a întrebat:

Scuze categoria dar e cam populata.Era un film cu vampiri super.Am vazut parca o secventa pe youtube din greseala si atuncea mi s-a intrerupt curentul.Pe parcursul filmului cam pe la mijloc era un avion erau multi pasageri in el si a iesit un vampir si se sperie toti.Si a muscat una de gat.Cum se numeste filmu?

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai eu iti zic sa te uiti pe istoric. e cel mai simplu. chiar nu stiu cum se numeste filmul dar iti spun eu alte filme cu vampiri: twilight, the vampire diaries, dracula... cam atatea stiu ^^