| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Daca parintii vostrii divorteaza cu cine ati ramane? Cu mama sau cu tata?

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Numai cand aud de astfel de copii mi se rupe inima! Chiar daca arata fericiti,cand ajung acasa vai de capu` lor! Daca si tu vei urma in acest caz, eu nu-ti pot spune decat succes! Cat de bun si cat de multa bogatie materiala iti va oferi tatal tau, eu te sfatuiesc sa ramai cu mama.Ea te-a ingrijit si ti-a dat viata! Funda?

17 răspunsuri:
| cryss_7938 a răspuns:

Depinde cu cine ma inteleg mai bine:X

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Cu mama.

| Diiiia a răspuns:

MI-e tare greu sa decis dar cred ca cu mama

| NeWebMaster a răspuns:

Eu as ramane cu tata... dar nici nu mama nu e rau

| 1234_3935 a răspuns:

Si parinti mei s-au despartit iar eu am ramas la mama.Cred ca cel mai bine e sa ramai cu mama ta e cel mai bine.Ea o sa te inteleaga mai bine decat tatal tau. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| raluca750 a răspuns:

Buna! pai pune'ti intrebarea "cu cine ma inteleg mai bine? cu mama sau cu tata?" eu asa as proceda
:*:*

| pίTίк a răspuns:

Mama:X

| Candice a răspuns:

Ai mei sunt deja divortati. Am ramas cu mama tongue

| Choco a răspuns:

Ai mei au divortat si am ramas cu mama happy

| MatildaPetrini a răspuns:

Nu as alege pe nici unul. I-asi face sa inteleaga ce greseala fac! Sau le-as zice ca mai bine plec la vreo casa de copii decat sa aleg intre doua persoane pe care le iubesc la fel de mult.

| ziz a răspuns:

Cu mamalove struck.

Parerea mea.

| Silvya18 a răspuns:

Cu mama straight face

| natalyia a răspuns:

Eu mas tari in genunchi sa nu se desparta deoarece tatal meu a murit si mi-e dor de el. mi-ar fi placut sa nu muara. dar daca as trebui sa aleg las alege pe tata deoarece ma inteleg mai bine dc cu mama. dar roaga-te ca ai tai sa nu divorteze

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Cu tata

| Nymphetamine a răspuns:

Si ai mei vor divorta, iar eu voi ramane cu mama. happy

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Parintii mei sunt divortati si am ramas cu mama. Tata e un porc si jumatate. Odata m-am intalnit cu el pe strada si m-a scuipat.Cand eram mica, o batea pe mama cu scaunul meu de jucarie.Mie mi-a rupt o data pielea de la maini cu bataia.Asa ca am hotarat sa-l uit.Am mult mai multe amintiri neplacute cu el.
Pa pa! Mi-ai trezit amintiri neplacute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea copiilor vor să rămână cu mama, inclusiv eu.