| Andreea_Petre_1990 a întrebat:

Daca port sutien este posibil sa nu imi mai creasca sanii?

Răspuns Câştigător
| dadine a răspuns:

De fapt e mai bine sa nu porti sutien pentru ca sanii isi pierd din elasticitate si exista riscul sa capete aspectul da sani lasati. Sutienul nu e obligatoriu. Daca stopa cresterea sanilor nu mai purtam 80C acum la sutien. Daca totusi te hotarasti sa porti sutien, pe net gasesti exercitii pentru fermitatea sanilor astfel incat sa nu ai probleme cu elasticitatea si gravitatia atat de mult.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Vor creste.Dar nu folosi ceva stramt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foarte psobil.
Sugerez sa zburzi pe campii in tatele goale, asta le stimuleaza cresterea.

| Happy4you a răspuns:

Din cate am inteles daca ai o varsta frageda gen 10-11 ani s-ar putea intampla asta. Dar daca ai trecut de 14 ani poti folosi sutienul lejer. Dupa mine tot bustiera e mai comoda. Desigur asta este parerea mea. Sper ca te-am ajutat! O zi buna :*