| anonim_4396 a întrebat:

FETELOR: Buna, am 14 ani, insa sanii mei mai au inca sa se dezvolet(nu sau dezvoltat complet), dar port sutien. Afecteaza asta cu ceva cresterea lor? face sanii sa nu mai creasca?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Daca inca nu s-au dezvoltat, nu vad rostul pentru care ai purta. E bine sa lasi sa inceapa sa creasca si apoi sa folosesti. Poti purta eventual o bustiera.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Da,s-ar putea ca sutienul sa-ti fi afectat cresterea. Sfat:poarta o bustiera.

| lilik111 a răspuns:

Nimic nu-ti poate face sanii sa creasca.
incearca sa mai copilaresti putin si lasa cresterea sanior in baza mamei naturatongue