| 9988 a întrebat:

Daca prietenul meu se pune intr`o relatie pe contul sau de facebook cu mine. imi apare instantaneu si mie pe profilul meu ca sunt cu el sau numai daca setez si eu de pe contul meu ca sunt cu el? Funda! :*

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da iti va aparea si tie, si vei primi o confirmare, din cate stiu.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

O sa iti apara ca el a trecut un eveniment din viata in care tu ai fost etichetata, la notificari, iar tu trebuie sa accepti ca sa apara si pe profilurile voastre. happy

| OchiiCaprui a răspuns:

Iti apare si tie, dar acum nu mai este cu confirmare Jipa 95.

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Iti va aparea, trebuie sa-i confirmi, va aparea la notificari ca el vrea sa fiti intr-o relatie pe facebook.

Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta!(Funditaa?)