| anonymous_6743 a întrebat:

Daca stie cineva, va rog sa-mi spuneti, la fifa 11 cum pot sa chem portarul in careul advers, sa zic ca e ultima faza a meciului si vreau sa vina si portarul. Mai vreau sa stiu daca sunt pach-uri care fac toate transferurile, adica sa nu trebuiasca sa le fac eu pe toate, imi place ca la fifa sa fie toate transferurile la zii sau macar cat se poate.

Răspuns Câştigător
| Al3xAl3x a răspuns:

Legat de portar, la ultima faza ti-ar aparea pe ecran o tasta pe care trebuie sa o apesi, in general P, ca portarul sa urce la corner! Iar legat de patch-uri, nu cred ca inca se gasesc, FIFA 11 avand in majoritate toate transferurile! In schimb o sa apara iarna aceasta patch cu transferuri! Fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac transferuri la fifa 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a aprea portarul in careu apesi P.