| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt bisexual, părinții o sa mă accepte asa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si ce-ai vrea? Sa te abandoneze in strada? Asta e. Esti copilul lor. Dar nu esti bisexual. Esti doar la varsta de trecere de la copilarie la maturitate. Nu esti singurul care simte asta, la o anumita varsta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si noi de unde sa stim?

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Depinde de la parinte la parinte, daca parintii tai sunt credinciosi si merg la biserica, vor crede ca e o ''prostie'', ceea ce cred si eu ca a fi bisexual e o problema emotionala, dar nu te judec pentru chestia asta, deoarece nu ma aflu in pielea ta sau nu m-am aflat ca sa imi dau seama despre ce este vorba, dar daca parintii tai sunt mai open-minded nu as vedea de ce sa nu te accepte, oricum un parinte ar trebui sa-si accepte copilul indiferent de modul in care este el.