| EminEm_3099 a întrebat:

Daca sunt mai plinuta, dar inalta(am cam 1.75) si am 13 ani credeti ca as putea participa la prezentari de moda si daca pot sa fiu model. Am incercat sa slabesc, dar kg in plus parca nu doresc sa plece. Nu vreau sa ma laud, dar eu consider ca sunt frumoasa. Am vreo sansa sa apar in reviste si din astea in ciuda defectului meu cu greutatea?

4 răspunsuri:
| Ionyk13 a răspuns:

Ai 1.75 si 13 ani? grasuta nu cred ca esti pentru ca esti inaltaaatongue, deci e ok da! ai putea sa fii model, dar la varsta ta sunt anumite prezentari pentru adolescentihappyBaftaabig grin

| PauPaula a răspuns:

Eu cand vreau sa slabesc slabesc cuexercitii. depinde daca cei care lucreaza acolo sut de parere ca esti destul de slaba, dar merita sa incercihee hee

| andreea_9802 a răspuns:

Si eu am facut modeling si cred ca ai sanse, dar cauta o agentie de incredere ca sa nu iei teapaaa

| ciufulita_9104 a răspuns:

Depinde ce kg ai...ai mai mult de 70 si masurile trebuie sa le ai app de 90-60-90 sper ca te-a ajutat happy