| Kimy_8371 a întrebat:

Daca sunt slaba pot purta skateri sau arata urat? Si daca da cu ce ii pot combina?

Răspuns Câştigător
| k1duux a răspuns:

Nu o sa arati urat cu ei. Eu am 1.75 si vreo 50 kg si mi-am pus aceeasi problema + ca port 42 la picior... Se vede destul de oke si iti recomand sa-i porti la niste blugi colorati si/sau conici ).

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Skate-shoesi/skates vrei sa zici, nu? Nu arata urat deoarece sunt mai butucanosi, nu au forma piciorului si nu o sa arate ca si cum ai avea schiuri in picioare.

| Kimy_8371 explică:

Nu sunt una de aia bat.sau super slaba. Adica am 1.60 si 43 de kgbig grin

| Papusik a răspuns:

Nu cred ca o sa arate rau.
Doar ca ei nu au forma piciorului.
Daca tie iti plac i-ati skateri.
Poarta-i nu niste blugi ceva.