| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt urâta, oare mă va plăcea vreun băiat vreodată?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume, pentru o aventura poate ca nu cu baieti frumosi, daca vrei relatie acolo conteaza personalitatea ta, degeaba esti frumoasa si ipocrita, ai prins ideea

| Andreeush a răspuns:

Eu nu cred că ești urâtă și oricum îți vei găsi pe cineva.

| OldSoul a răspuns:

La cate operatii estetice si cate machiaje exista in ziua de azi...

Sunt sigur ca o sa te placa.
Daca nu acum, poate cand o sa fii mai bogata.

| alexalx1234 a răspuns:

La fete e mai usor. In schimb, daca un băiat e urat nu se va uita nicio fata la el. Nu cred ca ești urata. Pune o poza cu tine

| AndaAlexandra a răspuns:

Nimeni nu este urat. Fiecare e frumos și special în felul lui. Atât fetele cât și băieții, maturizandu-se își vor schimba înfățișarea (fara operații estetice).
Te va placea, nu unul ci mai multi.
Daca pui 10 persoane sa descrie aceeași persoană, vei vedea că toți vor avea pareri diferite, pentru că fiecare percepe altfel lucrurile.