| Cigarette69 a întrebat:

Ce sa fac daca un baiat mi-a spus ca sunt proasta si urata? Dar tipul ma placea inainte. Funda...

Răspuns Câştigător
| Nicooooooooooooooo a răspuns:

Probabil l-ai deranjat cu ceva. Tu l-ai placut inainte? Daca nu l-ai placut si l-ai refuzat atunci la deranjat foarte tare de te-a facut proasta si urata. Oricum nu lua in seama tot ce zice o persoana, cateodata zicem lucruri urate doar la nervi si mai tarziu regretam ca le-am spus...

| Cigarette69 explică (pentru Nicooooooooooooooo):

Da, l-am placut. Dar de 2 ori l-am refuzat. Mersi mult de raspuns :*

5 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa iei in seama tot ce zice lumea, nu ar trebui sa-ti pese, tie ar trebui sa-ti pese asa cum te vezi tu frumoasa si intelgienta, pentru ca niciun om nu este urat, fiecare e special in felul lui!
Nu te lua dupa acel baiat. happy

| TheRealDaniel a răspuns:

Poate sa nu insemne nimic, daca a spus-o nu inseamna ca este si adevarat. sigur a spus-o la nervi. dar probabil ca l-ai dezamagit cumva

| Ammizzu a răspuns:

E suparat ca nu il bagi in seama si te-a facut sa te simti ce simte si el

| deniidenisa187 a răspuns:

Nu il baga in seama. Daca iti mai spune ceva care te deranjeaza spune-i ca tie iti place asa cum esti si lasa-l sa vorbeasca singur.