| superstarishere a întrebat:

Daca termini liceul la profil Stiinte Sociale ce facultate poti face? Si ce meserie poti avea? Dar la biochimie? Ce facultate si ce meserie?... Dau funda pentru cele mai multe meserii si facultati big grin

Răspuns Câştigător
| JAYBEE a răspuns:

Hi.
daca termini biochimie o sa poti merge la facultate si sa devii doctor, doctor veterinar, chirurg, farmacist, orice legat de medicina.
daca termini stiinte sociale poti devenii avocat, judecator, psiholog.
acum, facultatea ti-o alegi in functie de media cu care termini liceul + taxele cerute.
#haveaniceday