| gumaa a întrebat:

Daca un baiat imi zice ca m-ar linge eu cum ar trebui sa reactionez ( sau ce sa-i spun)?

9 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Sa stai

| Betty18 a răspuns:

Intreaba-l daca vrrea sa te linga in partea dorsala! ca altfel nu merge...laughing

bine bine dar depinde si cati ani ai, daca acel baiat e prietenul tau si unde vrea sa te linga laughing daca nu e prietenul tau poti sa-i zici ce am spus mai sus!

succes

| arhanghelu a răspuns:

rolling on the floor intreaba si tu: "cu ce ocazie?"

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu ceri sfatul nimanui si sa gandesti logic,nu vad nimica rau in asta dar pe TPU nu o sa primesti raspunsuri prea pozitive,asta face parte din viata ta intima, depinde de persoana nu majoritatea care ar linge sunt fraieri, dar nu toti.Supunel si u la ceva ...nimic nu se obtine usor.

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Nu stiu

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

De ce cand scriu nu stiu imi apare nu stiu?

| Bellynda a răspuns:

Sa inceapa odata si sa nu mai vorbeasca atat,daca tot vrea happy sau nu i spune nimic,lasa l sa faca, binenteles daca si vrei sa.te linga, zambeste i cred ca i suficient sa l faci sa inteleaga ca esti interesata de ce ti zice

| gumaa explică:

Mah oameni da eu nu vreau sa ma linga ca eu il urasc pe ala si nu stiu cce sa-i zic

| Damasc a răspuns:

Cam asa " hahahahahaha"