| Claudia_3811 a întrebat:

Daca un baiat iti spune "totul la mine te atrage" si ca "sunt deja in plasa lui" ii un baiat bun care a avut un atac de "modestie"? Sau un ingamfat?

Răspuns Câştigător
| MariuZ a răspuns:

E un curcan. Te sfatuiesc sa-l pui la punct cu prima ocazie. Sa-l lasi cateva zile cu ochii in soare, ca sa-i arati cine-i seful tongue Se crede prea frumos/bun... Poate chiar e si ar trebui sa-l lasi sa-si caute una... pe masura lui.
Bafta!

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

E mandru si sigur pe el, ca nu poate da gres. Da-i o lectie sa se invete minte data viitoare cand mai ai "sansa" la el.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă 15-le din nume nu e de la vârstă şi eşti mai mare, culcă-te cu el şi dacă dă greş, spune-i asta.
Apoi nu va mai zice că eşti în plasa lui laughing

| masly a răspuns:

Is total de acord cu Mariuzbig grin

| Claudia_3811 explică:

Asta i-am si facutlaughing aveti dreptate! Se crede prea inteligent (si daca ii)ar trebui sa fie mai modest!