| monica_6956 a întrebat:

Daca usa este inchisa, iar cheile sunt in usa, are cum cineva sa deschida pe partea cealalta a usii?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Bineanteles, eu intotdeaun las cheile in usa si se poate deschide cu cheile de pe partea cealalta. apropo, am usa metalica cu 3 inchizatori: sus, jos si lateral.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Daca usa este si incuiata [ nu ai precizat asta] nu nu are cum sa deschida pe partea cealalta nici cu cheia pentru ca o blocheaza cheia care sta in usa

| Symona a răspuns:

Nu...doar sa sparga usa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate, numai daca ai putin scoasa cheia din usa. Daca nu o ai deloc, inseamna ca nu poate. Sper sa te ajute!

| raluk_1574 a răspuns:

Se poate.nu poate sa mai intre decat daca ai cheia in usa pusa de-a doua. pricepi?winking